színház

Bors néni, interaktív próba

Nagy örömmel szeretném elújságolni, hogy a várakozásokat felülmúló élményben volt részünk ma délelőtt a színházban. Mi tudtuk, hogy nem egy egész előadást fogunk látni, hanem egy próbát, de ez valóban maga volt a valóság, a színház egyik munkanapja a sok közül. A rendező végig 100%-ban koncentrált arra, hogy gyerekek vannak a próbán, és hihetetlenül nagy tudással, és tapasztalattal vette észre a legapróbb momentumokat is, a gyerekek reakcióját, érzésekeit, figyelmüket, együttműködésüket.

2012. október 20. 10:00 - 2012. október 21. 11:45

Winnetou zenés gyerek előadás

Az Invitel 200 kisgyermeket hívott meg a Katona József Színházba.

A Winnetou című zenés gyermek előadás létrejöttét az Invitel és a kecskeméti Katona József Színház között született támogatási megállapodás tette lehetővé.  A december 4-i előadáson az Invitel vendégül látta a kecskeméti SOS Gyermekfalu lakóit és a Kecskeméti Nagycsaládosok Egyesületének leginkább rászoruló tagjait is.

2011. december 4. 15:00 - 2011. december 5. 16:45