Kézműves hét

Ingyenes programok a Bagi László utcai játszótéren

Gyerekeknek, akik unatkoznak,
nagymamáknak, akikre az unokáikat bízták,
kismamáknak, akik szívesen lehozzák babáikat a térre játszani,
és mindazoknak, akiknek az elmúlt években tartott foglalkozásainkra szívesen emlékeznek vissza.

A programokon a részvétel ingyenes, de részvételi szándékotokat előre jelezni kell.
Jelentkezés: a rendezvény előtti napokon a "kne1988 kukac gmail pont com" email címen.

A rendezvény programjai hétfőtől, péntekig 10-12-ig, szombaton 13-17 óráig tartanak

Ifjúsági korosztály

• Hétfő - Meghívó készítése különleges technikákkal szülinapi és egyéb partikhoz. Virágot ültetünk a játszótérre.
  • Kedd - Szülinapi parti dekorációk, ~díszek, parti zászlók, papírsárkány készítése
  • Szerda - Hogyan tervezzünk meg egy szülinapi házibulit? Könnyen elkészíthető ételek bulikhoz. A Madzag Bábegyüttes előadása: Lúdas Matyi c. előadását játssza el nekünk.
  • Csütörtök - Ajándékok készítése egy képzeletbeli szülinapos részére. Játszóházunk megmutatja: milyen játékot játszhattok egy házibulin
  • Péntek - Sportnap akadálypályával, „KINCS-gyűjtés”, óriás trambulin, 25 éves Egyesületünk tortájából kínálunk meg mindenkit.

Gyermek korosztály

• Hétfő - Ötpöttyös délelőtt: Kerekítő foglalkozás: mondókák, versek, mesék bábukkal. Tapicskoló foglalkozás: festés gyermekként két kézzel.
  • Kedd - Fessünk, ragasszunk, színezzünk állatokat! Foglalkozzunk másokkal is: állatsimogató nap
  • Szerda - Mese és bábozás. A Madzag Bábegyüttes előadása: Lúdas Matyi c. előadását játssza el nekünk. Mondd, te szereted a kukoricát? Ismerd meg és edd!
  • Csütörtök - Ajándékok készítése egy képzeletbeli szülinapos részére. Játszóházunk megmutatja, milyen játékot érdemes játszani egy zsúron
  • Szombat - Meglepetés program a Mercedes-Benz Hungary Kft személyügyi osztályának támogatásával.

Szeretettel várunk mindenkit az egyhetes rendezvényre, és a szombati napra is, ahol Egyesületünk támogatóival a Mercedes-Benz Hungary Kft személyügyi osztályának dolgozóival is megismerkedhettek.

2013. augusztus 5. 09:00 - 2013. augusztus 10. 17:00