Gyermeknap

KINCS-es gyereknapi és születésnapi meghívó

Ebben az évben ünnepli Egyesületünk fennállásának 25. évfordulóját.
Ebből az alkalomból szeretettel várunk minden családot a KINCS Egyesület gyermeknapi és születésnapi rendezvényére!

Helyszín: a Szentcsalád Plébánia kertje
Időpont: 2013. június 1. (szombat)

Programok:
9:00 kézműves foglalkozások, póni lovaglás, trambulin, vasútmodell „TT” terepasztalok
11:00 Ünnepélyes megnyitó, köszöntők, gyermekszínjátszók előadása, gyerekek zenés műsora
12:30 Edéd, utána egy hatalmas szülinapi torta
14:00 A Fourtissimo zenekar születésnapi koncertje
15:00 Csapatverseny felnőtteknek és gyerekeknek, Közben póni lovaglás, Csapatverseny eredményhirdetése, Tombola

A belépés díjtalan, de a születésnapra való tekintettel lehetőség szerint minden család hozzon egy tányér süteményt.
Ebédjegy és tombola vásárlására 9 – 11 óráig van lehetőség a regisztrációs asztalnál.

Gyertek, mutassuk meg együtt közösségünk erejét, nagyságát, összetartozásunkat, közös értékeinket és azt, hogy „nagycsaládban élni jó”

2013. június 1. 10:00 - 18:00