Családi Nap a Kecskeméti Fürdőben

Táncbemutatókkal, játékos vetélkedőkkel és koncertekkel várta a családokat a Kecskeméti Élményfürdő és Csúszdapark szombati családi napja. Reggel 9 órától egészen zárásig kézműves foglalkozások és discjockey várta a vendégeket.

A gyerekeket a Kecskeméti Nagycsaládosok Egyesülete látta vendégül kézműves foglalkozásokkal és játszóházzal, szüleik pedig kedvenc slágereiket kérhették dj Pénzes Janitól, aki egész nap várta a kívánságokat. A játékos családi vetélkedők mellett számos koncert és táncbemutató is színesítette a családi napot.

A kecskeméti strandon első alkalommal lépett fel a Kecskeméti Városi Fúvós Zenekar. A koncert nagyon jól sikerült, mivel nem csak klasszikus dalokat, hanem mai slágereket is feldolgoztak a zenekar tagjai. 14:30-tól táncfellépés volt, az Aero Fit Dance csoport, valamint 14 és 17 órától aquafitness előadásában.
2015. július 18 (Egész nap)