Autómentes nap

Immár hagyománnyá vált Egyesületünkben, hogy részt veszünk a már évek óta megrendezésre kerülő Autómentes napon.

Amit mi vállalni tudtunk: a gyermekeknek foglalkozásokat tartani különböző tevékenykedtetéssel. Természetesen, a kerékpározáson is részt vettek tagjaink közül kicsik, nagyok, majd a végén örömmel emelték az égbe kerékpárjaikat. De addig sok idő telt el. Mivel is?
Az érdeklődő gyerekek, iskolai csoportok készíthettek KRESZ táblákat, kipróbálhatták a Fekete Laci által tervezett és készített járgányt, fényvisszaverőket vághattak ki különböző formákban, melyek akár a kerékpárjaikra, akár a táskáikra kerülhettek, a kisebbek színezhettek, a picurkák meg az utazós szőnyegünkön játszhattak.

2011. szeptember 22. 14:00 - 18:00